Autor Futbol
10 Octubre 2014 a 10:10

Futbol del cap de setmana

Tots els horaris de tots els partits

Futbol

Futbol // Foto: Sergi Colomer

Dissabte

1ª Catalana Grup 1

16.30h – UD Molletense – CD Montcada

 

2ª Catalana Grup 4

18.30h – CF Caldes de Montbui – CF Gironella Atlètic

 

3ª Catalana Grup 5

16.30h – UE Canovelles – Vic Riuprimer Refo FC

 

3ª Catalana Grup 9

15.45h – CF Santa Eulàlia de Ronçana – FC Palau Solità i Plegamans

16.30h – CF ParetsCE Llinars

16.30h – CF La TorretaCF Vilamajor

16.30h – CE Sant CeloniCF Les Franqueses

 

4ª Catalana Grup 4

16.00h – CF Olimpic La Garriga B – FC Pradenc

 

4ª Catalana Grup 8

16.00h – FC Palau Solità i Plegamans – UE Sant Fost

16.00h – CD Montornès NorteUD Molletense B

16.00h – UD Lourdes – Penya Blaugrana Sant Cugat

17.00h – CF Santa AgnèsPenya Blanc Blava La Roca

 

4ª Catalana Grup 9

15.30h – CF Ametlla del Vallès FC Vallgorguina

16.00h – AE RamassaCA Lliçà d’Amunt

16.00h – CF PonienteAE Ametlla

16.30h – CF Primer de MaigCE Bigues

17.00h – US Corró d’Amunt AD Almeriense

18.00h – UD Santa Maria de Montcada – CF Palautordera

 

Diumenge

1ª Catalana Grup 1

12.00h – EC Granollers – FC Girona B

16.30h – Vic Unió Esportiva Club – UE Mollet CF

 

2ª Catalana Grup 4

12.00h – CF Lliçà d’Avall – UE Tona

12.15h – C. Bellavista Milan – FC Sant Quirze

17,45h – FC CardedeuCE Llerona

 

3ª Catalana Grup 5

15.30h – Vic Riuprimer Refo Futbol Club B – Pª Barcelonista Sant Celoni

16.30h – CF Olimpic La GarrigaCF Sant Feliu de Codines

 

3ª Catalana Grup 9

12.00h – CF Vilanova del Vallès – UCF Santa Perpètua

12.00h – CE Lliçà d’Amunt – At. Polinyà

12.15h – CF MartorellesCA Vallès

17.15h – CD Badia del Vallès B – UE Montmeló CF

 

4ª Catalana Grup 4

17.00h – UE Centelles – CF Castellterçol

17.00h – UE Seva – CE Llerona B

 

4ª Catalana Grup 8

12.00h – CF Besòs Atlètic – CE La Llagosta

 

4ª Catalana Grup 9

16.30h – Celtic C. Les FranquesesCE Lliçà d’Amunt

20.00h – CF VilamajorCF Caldes de Montbui B

 

Preferent Femení

12.00h – CF Pardinyes – CE Llerona

16.30h – CF Pallejà – Penya Blanc Blava La Roca

 

Primera Divisió Femení Grup 3

17.00h – CF Palautordera – CF Sant Julià de Vilatorta

18.00h – AE La Salle Premià – EC Granollers

 

Segona Divisió Femení Grup 3

12.00h – UE Sant FostCF Sant Feliu de Codines

12.00h – CF Ripollet – UD Lourdes B

16.30h – CA VallèsCeltic C. Les Franqueses

Switch to mobile version