Autor Handbol
27 Octubre 2014 a 11:30

Resultats d’handbol del cap de setmana

Tots els resultats de tots els partits

Handbol // Foto: Joan Murcia

Handbol // Foto: Joan Murcia

Dissabte

Lliga ASOBAL

20.30h – Angel Ximenez-Puente Genil – Fraikin BM Granollers 25 – 26

Divisió d’Honor Plata

20.00h – UCAM BM Alcobendas – BM La Roca 30 – 25

1ª Estatal Grup D

16.30h – KH7 BM Granollers – Handbol Esplugues 27 – 17

Lliga Catalana “Antonio Lázaro”

18.00h – CH Sant Esteve de Palautordera – Handbol Banyoles 25 – 26

1ª Catalana

16.00h – UE Handbol Calella – BM La Roca B 26 – 28

19.45h – CH Parets – La Salle Bonanova Atlètic 22 – 21

20.00h – Geig – Handbol Palautordera Salicrú B 27 – 26

2ª Catalana Grup A

20.45h – CE Molins de Rei B – CH Sant Fost 25 – 25

21.00h – AEH Les Franqueses – Himesa Sa Súria 24 – 28

2ª Catalana Grup B

16.00h – Escola Pia Granollers – CH Cardedeu 25 – 28

3ª Catalana Preferent Grup A

20.30h – CH Vilamajor B – Handbol Lleida Perdinyes B 22 – 23

Divisió d’Honor Femenina

18.00h – Helvetia BM Alcobendas – KH7 BM Granollers 37 – 20

Lliga Catalana Femenina

16.30h – CH Vilamajor – Handbol Gavà 22 – 23

20.00h – OAR Gràcia Sabadell B – KH-7 FBMG Granollers Atlètic 26 – 27

1ª Catalana Femenina Grup C

19.30h – Joventut Handbol La Llagosta – CEH BCN Sants

Diumenge

1ª Estatal Grup D

12.30h – Handbol Sant Cugat – Handbol Palautordera Salicrú 30 – 28

Lliga Catalana “Antonio Lázaro”

11.30h – Sant Martí Adrianenc B – CH Vilamajor 27 – 23

13.00h – KH-7 BM Granollers C – Sabadell Handbol 30 – 25

1ª Catalana

11.30h – KH-7 FBMG Blancs i Blaus Granollers – Handbol Sant Cugat B 24 – 24

13.00h – Handbol La Garriga – CE Molins de Rei 28 – 33

13.15 – CH Canovelles – Handbol Esplugues B 44 – 32

2ª Catalana Grup B

10.45h – Handbol Rubí – Joventut Handbol La Llagosta 26 – 28

3ª Catalana Preferent Grup B

11.00h – CH Sant Andreu – Handbol Cardedeu B 25 – 25

3ª Catalana Grup B

11.00h – CH Parets B – La Salle Montcada B 23 – 26

12.15h – CH Sant Esteve de Palautordera B – BM Pau Casals

Divisió d’Honor Plata Femenina Grup C

12.30h – Felmar BM La Roca – Handbol Mislata 28 – 25

Lliga Catalana Femenina

10.45h – CH Canovelles – CH Vilanova del Camí 28 – 18

1ª Catalana Femenina Grup D

10.45h – CH Sant Esteve de Palautordera – CH Cardedeu 

12.00h – CH Cardedeu B – Handbol Palautordera Salicrú 8 – 17

Switch to mobile version