Autor Handbol
8 Novembre 2014 a 12:00

Handbol del cap de setmana

Tots els horaris de tots els partits

 

Handbol // Foto: Joan Murcia

Handbol // Foto: Joan Murcia

Dissabte

Lliga ASOBAL

12.00h – Fraikin BM Granollers – Frigorificos Morrazo

Divisió d’Honor Plata Grup Únic

20.00h – BM La Roca – Zumosol ARS Palma de Río

Lliga Catalana Antonio Lázaro Grup Únic

18.10h – Handbol Sant Vicenç – CH Sant Esteve de Palautordera

19.15h – HC Manyanet – CH Vilamajor

19.20h – KH-7 BM Granollers C – Handbol Banyoles

1ª Catalana Grup Únic

17.30h – BM La Roca B – Handbol Garbí de Palafrugell

19.45h – CH Parets – CH Canovelles

21.00h – KH-7 FBMG Blancs i Blaus Granollers – H. Palautordera-Salicrú

2ª Catalana Grup A

19.00h – CH Cambrils – AEH Les Franqueses

20.45h – HC Manyanet B – CH Sant Fost

2ª Catalana Grup B

17.00h – Escola Pia Granollers – CEH BCN Sants UBAE

18.00h – AE Fornells – Joventut Handbol La Llagosta

19.45h – Joventut Handbol Mataró B – Handbol Cardedeu

3ª Catalana Grup B

16.00h – CH Parets B – BM Pau Casals

19.00h – Handbol Berga – CH Sant Esteve de Palautordera B

Divisió d’Honor Femenina Grup Únic

18.00h – Elche CF Mustang – KH-7 BM Granollers

Divisió d’Honor Plata Femenina Grup C

18.30h – BM Castellón – Felmar BM La Roca

Lliga Catalana Femenina Grup Únic

17.45h – Handbol Sant Quirze – KH-7 FBMG Granollers Atlètic

18.15h – CH Vilamajor – Joventut Handbol Mataró

1ª Catalana Femenina Grup C

19.15h – Joventut Handbol La Llagosta – La Salle Montcada

1ª Catalana Femenina Grup D

19.00h – CH Cardedeu B – Handbol Banyoles F

20.00h – UE Sarrià – CH Cardedeu

Diumenge

1ª Estatal Grup D

12.30h – OAR Gràcia Sabadell – H. Palautordera-Salicrú

12.30h – KH-7 BM Granollers – CEH Vendrell

1ª Catalana Grup Únic

Pendent – Handbol La Garriga – Handbol Sant Cugat

3ª Catalana Preferent Grup A

12.30h – CH Vilamajor B – THA Torró d’Agramunt

3ª Catalana Preferent Grup B

11.30h – CH Valldoreix – Handbol Cardedeu B

1ª Catalana Femenina Grup D

10.30h – Handbol Garbí de Palafrugell – CH Sant Esteve de Palautordera

13.30h – CH Llavaneres Maresmeweek – H. Palautordera-Salicrú

Switch to mobile version