Autor Handbol
24 Novembre 2014 a 11:30

Resultats d’handbol del cap de setmana

Tots els resultats de tots els partits

Handbol // Foto: Joan Murcia

Handbol // Foto: Joan Murcia

Dimecres

Lliga Asobal

20.30h – Frainkin BM Granollers – Fertiberia Puerto Sagunto 33 – 31

 

Divisió d’Honor Femenina

20.15h – Mecalia Atl. Guardes – KH7 BM Granollers 34 – 17

 

Dissabte

1ª Catalana Grup Únic

16.00h – KH7-FBMG. Blancs i Blaus Granollers – Geieg 25 – 26

19.00h – BM La Roca B – Handbol Terrasa 35 – 25

19.45h – CH Parets – Handbol Esplugues B 22 – 19

20.30h – UE Sarrià – CH Canovelles 26 – 32

 

2ª Catalana Grup A

18.00h – Handbol Coperativa Sant Boi – CH Sant Fost 

 

2ª Catalana Grup B

17.30h – Handbol Sant Joan Despí B – CH Cardedeu 

20.00h – Joventut Handbol Mataró B – Escola Pia Granollers 26 – 27

20.00h – Geieg B – Joventut Handbol La Llagosta 26 – 32

 

3ª Catalana Preferent Grup A

18.45h – CH Vilamajor B – BM Polinyà 26 – 23

 

3ª Catalana Preferent Grup B

20.15h – HE Castelldefels – CH Cardedeu 

 

Lliga Catalana Femenina Grup Únic

16.00h – CH Vilamajor – KH-7 FBMG Granollers Atlètic 

21.00h – Handbol Sant Quirze – CH Canovelles 21 – 24

 

1ª Catalana Femenina Grup D

19.00h – CH Cardedeu – H. Palautodera – Salicrú 25 – 16

19.45h – CH Sant Esteve de Palautordera – CH Vic 27 – 16

 

Diumenge

Divisió d’Honor Plata Grup Únic

11.15h – BM La Roca – Interestar Deporte Maristas Algemesi 27 – 28

 

1ª Estatal Grup D

13.00h – KH-7 FBMG. Granollers – H. Palautordera – Salicrú 23 – 23

 

Lliga Catalana “Antonio Lázaro” Grup Únic

11.10h – KH-7 FBMG. Granollers – CH Sant Esteve de Palautordera 

12.30h – Handbol Bordils B – CH Vilamajor 29 – 25

 

1ª Catalana Grup Únic

12.30h – Handbol La Garriga – H. Palautordera – Salicrú B 28 – 28

 

2ª Catalana Grup A

12.30h – Handbol Gavà B – AEH Les Franqueses 27 – 27

 

3ª Catalana Grup B

09.15h – CH Parets B – Handbol Berga 31 – 27

13.15h – CH Sant Esteve de Palautordera B – HE Esplais – Construccions Montero 31 – 27

 

Divisió d’Honor Plata Femenina Grup C

13.30h – Felmar BM La Roca – BM FEM. Elda Prestigio 23 – 28

Switch to mobile version